ПРОТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ

Agym унікальний тренажерний зал, який стартував ще в 2003р. Ми перші, хто проекспериментували у відокремленні тренувальних днів для чоловіків і жінок і не прогадали. Це покращило тренувальний процес та атмосферу мікроклімату.

Це місце з позитивною компанійською атмосферою, де не тільки покращують свою фізичну підготовку, атлетичну фігуру, здоров'я, а й стають справжніми друзями.
Фахові інструктори завжди допоможуть вам досягти найкращих результатів. Кожному відвідувачеві надається методично-тренувальне скерування, відносно обраної мети.

У нас тренувальна площа 200 м, професійна лінія тренажерів фірми “VASIL-GYM”, понад 40 тренажерів, кардіо лінія та тренажер для розвантаження та відновлення стану хребта.

КОМАНДА A GYM

Ми живемо активним та здоровим способом життям. Для того, щоб ми могли ділитись своїм досвідом та допомагати іншим реалізовувати свої цілі ми створили Фітнес клуб “Айседора” в якому присутня дружня атмосфера і позитивний настрій. Наше работа це і є наша улюблена справа, якої ми живемо і реалізуємо в житті. Це безмежний досвід яким ми готові ділитися.
avatar
ЛАЗАРЧИК ЮРІЙ ВЯЧЕСЛАВОВИЧІнструктор ф/к “Аgym”
Освіта вища-спортивна ЛУФКС, педагог 1й категорії (викладач фізичної культури і спорту)

Стаж тренерської діяльності 25 років.

В минулому КМС - гирьовий спорт. Діючий фізкультурник любительського спорту, за напрямком фітнес, атлетизм, методист фізичної діяльності і спортивної дієтології.
Послуги: тренер, викладач 1-ї категорії фізичної культури та спорту, індивідуальні програми, спортивне харчування.

В минулому КМС – гирьовий порт.

Довід роботи в цій сфері фітнесу, атлетизму та спортивного харчування більше 25 років – багато про що може розказати. Це не просто знання, а перевірений на тисячах людей досвід, практичні моменти, яких не можливо десь навчитись. А науковий підхід та доказова база – це ще і твоя можливість іти в ногу з часом в
Послуги: тренер, викладач 1-ї категорії фізичної культури та спорту, індивідуальні програми, спортивне харчування. В минулому КМС – гирьовий порт.

Довід роботи в цій сфері фітнесу, атлетизму та спортивного харчування більше 25 років – багато про що може розказати. Це не просто знання, а перевірений на тисячах людей досвід, практичні моменти, яких не можливо десь навчитись. А науковий підхід та доказова база – це ще і твоя можливість іти в ногу з часом в напрямку здоров’я та прекрасної форми.

Напевно немає такого питання щодо анатомії людини, техніки вправ, роботи організму вцілому, на яке б Юрій не зміг дати відповідь. Його тренування, це не тільки правильна техніка, а ще і теорія, в подробицях.

Як хобі: велоспорт, мотоспорт
Більше
avatar
МАЙКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧІнструктор ф/к “Аgym”
Починаючи займатись спортом з 6 років, отримав розряди в таких видах, як Гірські лижі, Фехтування, Плавання.

Суддя України зі стренфлексу.

Хобі: окрім тренажерного залу люблю займатися йогою кататися на Сноуборді, Роликах, Велосипеді, Коньках, Вейкборді . Але саме улюблене це страйкбол.

Стаж тренерської діяльності 17 років.
Послуги: тренер, індивідуальні програми, WorkOut, спортивне харчування Починаючи займатись спортом з 6 років, отримав розряди в таких видах, як Гірські лижі, Фехтування, Плавання.

В минулому М.С. - Стрибки на батуті (олімпійський вид спорту) Суддя України зі Стренфлексу

З часом здобув досвід у практиках Йоги та медитації.
Послуги: тренер, індивідуальні програми, WorkOut, спортивне харчування

Починаючи займатись спортом з 6 років, отримав розряди в таких видах, як Гірські лижі, Фехтування, Плавання.

В минулому М.С. - Стрибки на батуті (олімпійський вид спорту) Суддя України зі Стренфлексу . З часом здобув досвід у практиках Йоги та медитації.
Досвід роботи фітнес тренером – більше 18 років. Якщо ти ніколи не знайомився зі спортом, то методика тренування Олександра – ідеальна для твого початку. Безпечна техніка виконання вправ та правильні навантаження – це та база, якою ти зможеш користуватися усе життя. Працюю не тільки з початківцями. Мої учні завдяки методикам без всякого «фарму» досягають гарних результатів за рік часу у вигляді жиму лежачи 150 кг. Станових тяг та присідання зі штангою понад 180 кг. і ці хлопці не є професійними спортсменами. Дівчата теж отримують гарні результати у вигляді струнких фігур :) та підтягнутих сідниць.
Як хобі: сноуборд, ролики, велоспорт, ковзани, вейкборди́нг, бадмінтон. А ще, окреме місце в серці займає страйкбол.
Більше
avatar
МАЙКО ІРИНАНутріціолог ф/к “Аgym”
Освіта вища. Майстер Спорту з прижків на батуті, Спортом почав займатися з шести років. Маю спортивні розряди в Гірських лижах, Фехтува́нні, Плаванні.

Суддя України зі стренфлексу.

В минулому КМС - гирьовий спорт. Діючий фізкультурник любительського спорту, за напрямком фітнес, атлетизм, методист фізичної діяльності і спортивної дієтології.
Послуги: індивідуальні консультації та тренінги для компаній

Більше 20 років жила ресторанним бізнесом, керуючи різними ресторанами Львова. Завжди хотілося, щоб люди від їжі отримували не тільки енергію, а ще і якість, комфорт, задоволення, радість.

Мене завжди приваблювала тема їжі, її походження, традиції різних країн, поєднання продуктів та їх кращі методи приготування. Як хобі - сміливо можу назвати кулінарію та сам процес приготування. Це для
Послуги: індивідуальні консультації та тренінги для компаній

Більше 20 років жила ресторанним бізнесом, керуючи різними ресторанами Львова. Завжди хотілося, щоб люди від їжі отримували не тільки енергію, а ще і якість, комфорт, задоволення, радість.

Мене завжди приваблювала тема їжі, її походження, традиції різних країн, поєднання продуктів та їх кращі методи приготування. Як хобі - сміливо можу назвати кулінарію та сам процес приготування. Це для мене, як антистрес, деколи цілий квест та безмежний простір для фантазій та експериментів.

З часом виявилось, що не все так просто у формуванні правильної та збалансованої тарілки. Ми часто їмо достатньо по калоріях, а наш організм не доїдає – просто голодує - по мікроеленетах, вітамінах, органічних кислотах, мінералах, клітковині. Не правильне поєднання тих чи інших продуктів – не дає повноцінно засвоїтися вітамінам та мікроелементам. Методи приготування – також важливі, бо на чому смажити, скільки та як варити – принципові питання. Від цього виникають дефіцити та такі симптоми, як - Зайва вага або її брак - Хронічна втома - Алергії - Проблеми з кишківником та слабкий імунітет

Знання в області продуктів, технологій приготування їжі, сезонності та локальності – здобуті досвідом та підтвердженні практикою. Навчалась в Школі здоров’я Катерини Толстікової, Першій Школі Біохакінгу Я навчу тебе як правильно та збалансовано харчуватись, прокачати звички та змінити погляд на життя та їжу, без голоду та стресу!!!
Більше